Przyjęcia

Wesele w Poznaniu? Ślub w Poznaniu?
Różany Dworek: Wesela - Komunie - Przyjęcia

Zachęcamy do organizowania różnego rodzaju uroczystości zarówno rodzinnych jak i przyjęć firmowych w Różanym Dworku.

wesele

Wesela (Poznań)

Organizacja wesel to nasza specjalność. Wesele to kamień milowy w życiu człowieka dlatego tak bardzo nam wszystkim zależy aby ta uroczystość miała wyjatkową oprawę i niczym niezmącony przebieg. Profesjonalna i miła obsługa Różanego Dworku zadba o każdy szczegół tego święta. Zapewniamy bogate menu, wyjątkowy wystrój wnętrz i parking dla gości weselnych. Menu weselne już od 160 zł od osoby bez żadnych dodatkowych opłat! W przypadku uroczystości weselnych powyżej 60 osób pokój dla Młodej Pary gratis! Wesele w Poznaniu z Różanym Dworkiem...


komunia

Komunie

I Komunia Święta to wyjątkowy moment nie tylko w życiu młodej osoby przystępującej po raz pierwszy do tego sakramentu ale także dla całej rodziny, która stara się przeżyć tą cudowna chwilę wspólnie. Aby zapewnić jej stosowną oprawę chętnie pomożemy w organizacji przygotowując wykwintne menu oraz odpowiednio dekorując lokal.


wigilia

Wigilia i Wielkanoc

Święta zarówno bożonarodzeniowe jak i wielkanocne to magiczne chwile i ważne momenty dla każdej rodziny i społeczności. Aby pozwolić Państwu cieszyć się tym co ważne pozostawiając w naszej gestii to co jest istotnym ale jednak tylko dodatkiem, zapraszamy do współpracy z Różanym Dworkiem. Organizujemy rodzinne i firmowe przyjęcia wigilijne i wielkanocne pozwalające skupić się na wspólnym przeżywaniu wyjątkowych momentów razem.


firma

Spotkania firmowe

Jeżeli poszukujecie Państwo cichego i spokojnego miejsca do organizacji spotkania firmowego, imprezy integracyjnej czy też konferencji to Różany Dworek jest idealnym do tego miejscem. W naszych klimatyzowanych salach można w komfortowych warunkach przeprowadzić każde spotkanie biznesowe, które uprzyjemni zarówno uroczysty obiad jak i mały poczęstunek z kawą i ciastem.


rodzina

Imprezy okolicznościowe

Różany Dworek służy pomocą w organizacji także innych uroczystości takich jak: rocznice, imieniny, urodziny, stypy. Wystarczy jeden telefon a zajmiemy się całością przygotowań do tego wyjątkowego dnia.


restauracja

Restauracja

Nasza restauracja serwuje znakomite dania kuchni polskiej, staropolskiej i europejskiej. Pracownicy Różanego Dworku są gotowi spełnić Państwa wyszukane życzenia kulinarne. Szefem kuchni naszej restauracji jest doświadczony Rafał Skrzypek